معتبرترین وب سایت مشاوره تخصصی آنلاین ,ویژه ایرانیان خارج از کشور

معتبرترین وب سایت مشاوره تخصصی آنلاین ,ویژه ایرانیان خارج از کشور

دکتر عادل حیدری نژاد ,عضو آکادمی اطفال آمریکا و دپارتمان اطفال-نوزادان بیمارستان فوق تخصصی تریتا

محل لوگو

نظرسنجی سایت

به نظر شما محتوای وب سایت ما چگونه است ؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 199
  • بازدید دیروز : 287
  • بازدید کل : 90680

مشاوره تخصصي کودکان با دکتر عادل حيدري نژاد


مشاوره تخصصي کودکان با دکتر عادل حيدري نژاد

 

چنانچه ساکن ایران نمی باشید و فرزند بیماری دارید که دچار مشکلاتی شده و علیرغم مراجعات مکرر و صرف هزینه های بسیاردر غربت, بیماری وی هنوز تشخیص داده نشده است پس مشاوره با دکترعادل حیدری نژاد ممکن است بتواند مشکل فرزند شما را حل کند .

 

 سوال :چرا ایشان خود را لایق مشاوره شما می داند؟

جواب :شما بهتر می دانید حفظ کردن کتب سنگین پزشکی کاری بسیار دشوار است و سخت تر از آن به یادآوردن مطالب آن ها در مواقع لزوم.

تصور بکنید کودکی مراجعه کند با مشکل دفع پروتین در ادرار و کاهش وزن از دو هفته قبل.

باید در مدت چند دقیقه ای ویزیت در بیمارستان یا مطب تمام چند ده هزار صفحه کتاب های مختلفی را که تا آن زمان مطالعه کرده ایم را به خاطر بیاوریم تا متوجه بشویم مشکل دقیق کودک ممکن است چی باشد . از آن جایی که این کار از نظر وی بسیار غیرممکن و احمقانه می آید  ,در سال 1385 با توجه به تسلطی که در زمینه برنامه نویسی نرم افزارهای پزشکی دارد موفق به طراحی نرم افزاری شد که می توانست به بهترین وجه ممکن این مشکل را برای اومطرح کند. از آن زمان تاکنون ایشان اصلا از حافظه خود کمک نمی گیرد و همه چیز را به نرم افزار می سپارد . دوستان دنیای امروز دنیای اطلاعات است .کسی می تواند موفق تر عمل کند که اطلاعات بروز تر و قابل اعتمادتری داشته باشد.  

سوال : آیا می توانم بیشتر در مورد دکتر حیدری نژاد اطلاعات بدست بیاورم ؟

جوابدکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بوردتخصصی از دانشگاه تهران با 26 سال سابقه طبابت است. وی تنها هومیوپات اطفال رجیستر شده در سیستم هومیوپاتی ایران است.

یکی دیگر از تخصص های وی هنر برنامه نویسی نرم افزار است . او بیش از هجده سال سابقه برنامه نویسی نرم افزار های پزشکی را دارد . وی طی یک پروژه ملی در سال هشتاد و نه , سامانه آفلاین مقابله با بیماری آنفلوانزا را برای وزارت بهداشت برنامه نویسی کرد که خود همین باعث کاهش شدید شیوع این بیماری در کشور ایران شد .

دوستان , دنیای پزشکی بشدت در حال پیشرفت است و این پیشرفت نه بصورت ماهیانه که بصورت دقیقه ای است .دکتر حیدری نژاد با تسلطی که به دنیای برنامه نویسی دارد توانسته است بخوبی بر این موج پیشرفت سوار بشود .متاسفانه علیرغم این همه پیشرفت در دنیا ,در کشور ما هنوز از همان شیوه های سنتی ویزیت در مطب استفاده می شود که دیگر در دنیای امروز جایگاهی ندارد .عصر, عصر دیجیتال است .دیگر گذشت , روش های قدیمی .

بیماران و یا پزشکانی که نخواهند این حقیقت را بپذیرند در زیر چرخ های تغییر له خواهند شد.دنیای پزشکی امروز, دنیای تله مدیسین یا پزشکی از راه دور است .امروز با فقط یک کلیک کامپیوتر از یک کشور, بیمار را درکشوری دیگر ویزیت و درمان می کنند این در حالیست که ما هنوز به مطب ها مراجعه می کنیم و نسخه های کورکورانه آزمایش های زیاد و بسیار گران قیمت را دریافت می کنیم.

درست مثل این است که با این همه پیشرفت تکنولوژی در دنیای بهداشت دهان و دندان ما اصرار به استفاده از چوب نخل برای تمیز کردن دندان هایمان داشته باشیم.

دنیای دکتر عادل حیدری نژاد , دنیای نرم افزارهای پزشکی برنامه نویسی شده توسط خود است و کسانی می توانند از دانش ایشان استفاده کنند که از دنیای قدیم خود جدا شده با پذیرش تله مدیسین پا در دنیای جدید پزشکی دیحیتال قرار دهند.

 

سوال :چرا هموطنان ایرانی نمی توانند از مشاوره با ایشان بهره مند بشوند ؟

جواب : از آن جایی که برای استفاده ازهرتکنولوژی جدید لازم است فرهنگ استفاده از آن از قبل فراهم شده باشد و متاسفانه در کشور ما درست بر عکس کشورهای پیشرفته دنیا ,هنوز فرهنگ تله مدیسین  Telemedicine در جامعه بخوبی جا نیفتاده است , فلذا از نظر ما ترغیب دیگران به آن کاری بس عبث و بیهوده بوده و انرژی خود را در این زمینه هرگز به هدر نخواهیم داد . 

از سویی دیگر همانطور که قدیمی ها بی راه نگفته اند; "هیچ ارزانی بی دلیل نیست و هیچ گرانی بی حکمت نیست " , حق مشاوره ما به نحوی است که در سیستم درمانی کشور ایران تعریف نشده فلذا علی رغم میل باطنی خود , از انجام آن برای هم وطنان داخل ایران معذوریم .با کمال تاسف در مملکت ما هیج رابطه منطقی بین اهمیت موضوع سلامت و خدمت پزشکان و حق ویزیت یا مشاوره تعیین شده از سوی مراجع ذی صلاح وجود ندارد ,همین امر موجب دلسردی و از بین رفتن انگیزه پزشکان برای خدمت گزاری شده و ما نیز طبیعتا از این موضوع مستثنی نیستیم .

 

سوال : چطور می شود از مشاوره با ایشان بهره مند شد؟ 

جواب : چنانچه مقیم خارج از کشور هستید با کلیک روی لینک زیر , درخواست خود را به اینستاگرام وی دایرکت کنید . 

لینک مشاوره

 

 سوال : وجه مشاوره را چطور می توانم پرداخت کنم ؟ 

جواب : از طریق پی پال . 

 

شاید مطلب زیر هم برای شما مفید باشد :

 

مبلغ قابل پرداخت 0 تومان

  انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 905

برچسب های مهم

ما را در اینستاگرام دنبال کنید : adelheidarinejad@

برای استفاده از مشاوره های وب سایت , باید درخواست خود را به اینستاگرام ما دایرکت کنید

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما