معتبرترین وب سایت آموزش هومیوپاتی آنلاین برای والدین

معتبرترین وب سایت آموزش هومیوپاتی آنلاین برای والدین

دکتر عادل حیدری نژاد ,عضو آکادمی اطفال آمریکا و دپارتمان اطفال-نوزادان بیمارستان فوق تخصصی تریتا

محل لوگو

نظرسنجی سایت

به نظر شما محتوای وب سایت ما چگونه است ؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 138
  • بازدید دیروز : 401
  • بازدید کل : 80302

آموزش هومیوپاتی توسط دکتر عادل حیدری نژاد به صورت حضوری


آموزش هومیوپاتی توسط دکتر عادل حیدری نژاد به صورت حضوری

میل به درمان دیگران بخصوص عزیزانمان بطور فطری در درون همه ما وجود دارد .

تصورش را بکنید می توانید بعد از این دوره به این رویای خودتان جامه عمل بپوشانید.

پس از برگزاری دوره های آموزش هومیوپاتی موفق بصورت آنلاین برای افراد با تحصیلات غیر پزشکی, بر آن شدم تا ارائه آموزش ها را این بار به شکل دوره حضوری آموزشادامه دهم.
من به شما تضمین می دهم در صورت عمل به این آموزش ها, می توانید بسیاری از بیماری های خود و افراد خانواده تان را براحتی و با هزینه ای بسیار کم درمان کنید.

سوال : این آموزش ها توسط چه کسی داده می شود ؟

هر دانشی روزی به کار می آید و صد البته دانشی که بتواند هزینه ها و مشکلات درمانی شما و عزیزانتان را آن هم در شرایط امروزی بسیار کاهش بدهد. 

اگر قانع شده اید که این آموزش می تواند به سود شما باشد ,برای شرکت ,درخواست خود را از طریق لینک زیر به اینستاگرام ما دایرکت کنید: 

https://www.instagram.com/adelheidarinejad.ir 

 بعد از گذراندن دوره آموزشي ما : 

۱-شما مي توانيد بسياري از بيماري هاي رايج را در خود و اطرافيان با استفاده از طب هوميوپاتي با كيفيت بالا درمان كنيد.

 ۲-هزينه هاي مراجعات پزشكي و تهيه داروهاي شيميايي براي شما بسيار كاهش مي يابد.

 ۳-ريسك ناشي از عوارض داروها و آنتي بيوتيك ها در شما كاهش مي يابد.

 ۴-مقاومت بدن شما بمرور در برابر ابتلا به بيماري هاي عفوني و انواع سرطان ها بالا مي رود.

 ۵-با استفاده از اين طب آرامش ذهني و كيفيت خواب شما بهبود خواهد يافت.

 و … اين ها تنها بخش بسيار كوچكي از دستاوردهايي است كه با طي كردن اين دوره عايد شما مي شود!. 

 

سوال : آيا كسي كه وضع مالي بسيار خوبي دارد و مي تواند به راحتي از دانش بهترين پزشكان داخل و خارج كشور براي درمان مشكلات جسمي خود استفاده كند نيازي به گذراندن اين دوره دارد ؟  

جواب : اگر وي از سلامت جسمي و روحي كامل برخوردار است و هيچ مشكلي در زندگي ندارد وعميقا در حال لذت بردن از زندگي بوده و كاملا مفيد براي اجتماع است پس در اين صورت جواب خير است . 

نتیجه تصویری برای هاله انرژی

 توضيح كامل درباره انرژي بدن انسان:  

هاله هاي انرژي با فركانس مغز و تفكر انسان مرتبط هستند. هاله هاي انرژي قابل باردار شدن است , اگر تفكر انسان منفي باشد هاله منفي و اگر مثبت باشد هاله مثبت است. به اين ترتيب كه انديشه هاي مثبت، مهر آميز، خيرخواهانه، سرشار از توانمندي، هوش و خلاقيت بر هاله اثر مثبت دارد و سطح انرژي هاي آن را بالا ميبرد و از نظر كمي نيز ميتواند هاله انسان را بزرگتر نمايد .  

برعكس انديشه هاي منفي، بدبيني ها، احساس تنفر از خود و ديگران، حسادت، خشم و هر گونه انديشه بد برهاله اثر تخريبي ميگذارد و سطح انرژي هاي آن را بشدت كاهش ميدهد و انرژي زيادي از انسان مي گيرد.  

وقتي در مكاني احساس بدي ميكنيد بدين معناست كه آن محل از انرژي هاي منفي اشباع شده است و يا وقتي فردي اين تاثير را روي شما مي گذارد يعني او حامل انرژي منفي است . جالب است كه اين انرژي حتي هنگام فكر كردن به كسي ، حرف زدن ، گوش كردن و… به صورت چه مثبت و چه منفي منتقل ميشود .  

انجام عبادات و اعمال مذهبي مطابق با اعتقادات و نيز رعايت اصول صحيح انجام آن يكي ديگر از عوامل مهم و تاثير گذار بر افزايش سطح انرژي هاي هاله مي باشد.

 

نتیجه تصویری برای دوربین کرلیان

 بيو الكترو گرافي چيست؟ 

روش تصويربرداري GDV در واقع شيوه ي بسيار پيشرفته ي عكسبرداري كرليان مي باشد كه در آن از روش هاي تفسيري نوين و فن آوري و محاسبات پيچيده ي كامپيوتري در جهت تحليل تصاوير ثبت شده استفاده مي گردد. در اين شيوه از ميدان با خصوصيات خاص و زمان تخليه ويژه براي ثبت تصاوير خاصي كه به آنها بيوگرام گفته مي شود استفاده مي گردد. خصوصياتي همچون يكنواختي يا عدم يكنواختي تصاوير , سوراخ ها , بريدگي ها و بيرون زدگي هاي انرژي نشان دهنده ي سلامتي و يا بيماري فرد مي باشد. 

دوربين كرليان چيست؟
تاكنون دستگاه هاي متفاوتي براي ثبت حوزه ي انرژي انسان و ساير موجودات زنده و حتي اجسام ابداع شده است كه بي ترديد معروف ترين آنها دوربين كرليان مي باشد كه توسط فردي به همين نام در سال ۱۹۳۹ ساخته شده است . براي عكس برداري در اين روش به يك ميدان الكتريكي پرولتاژ – پر فركانس نياز است . طريقه عكس برداري به اين صورت است كه دست فرد بر روي يك ورقه كاغذ عكس برداري يا فيلم قرار مي گيرد و خود اين فيلم بر روي يك صفحه فلزي ( آلومينيومي ) گذاشته مي شود كه توسط جريان الكتريسيته شارژ شده است و فضاي بين فيلم و صفحه فلزي را يك صفحه شيشه اي پر مي كند . هنگامي كه تصويري به اين روش ثبت مي شود , شعاع هايي از نور ديده مي شوند كه از انگشتان فرد خارج شده و در اطراف دست شخص خودنمايي مي كنند , كه حاصل الگوي تداخلي بين حوزه انرژي فرد با ميدان الكتريكي فوق خواهد بود .
امروزه تصور مي شود كه پايه عكسبرداري كرليان نيز همانند تمامي الكتروگرافي ها پديده تخليه تاجي مي باشد . اين هاله نه تنها در اطراف بدن انسان بلكه در اطراف جانوران و گياهان نيز وجود دارد وطرح هاي ثبت شده در آن بر حسب حالت و ميزان سلامت تغيير مي نمايد .

اگر قانع شده اید که این آموزش می تواند به سود شما باشد ,برای شرکت ,درخواست خود را از طریق لینک زیر به اینستاگرام ما دایرکت کنید:

https://www.instagram.com/adelheidarinejad.ir 

 سوال : طول مدت این دوره آموزشی چقدر است ؟

جواب : این دوره شش ماه زمان می برد و بصورت جلسات هفتگی و هر بار حدود چهار تا شش ساعتی برگزار می شود. 

سوال : هزینه شرکت در این دوره چقدر است ؟

جواب : ما برای این دوره مبلغ خاصی را مشخص نکرده ایم.شما می توانید پیشنهاد قیمتی خود را بر اساس ارزشی که برای تان دارد برای ما ارسال کنید.از بین پیشنهادات مختلف ,ما کسانی را می پذیریم که بیشترین ارزش را برای استفاده از این دوره قائل هستند.

در انتها بدانید فقط تعداد محدودی می توانند ثبت نام کنند .به محض تکمیل شدن ظرفیت مورد نظر امکان ثبت نام مجدد وجود نخواهد داشت. 

اگر قانع شده اید که این آموزش می تواند به سود شما باشد ,برای شرکت ,درخواست خود را از طریق لینک زیر به اینستاگرام ما دایرکت کنید:

https://www.instagram.com/adelheidarinejad.ir 

مبلغ قابل پرداخت 0 تومان

  انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 276

برچسب های مهم

ما را در اینستاگرام دنبال کنید : amoozeshehomeopathy@

برای استفاده از مشاوره های وب سایت , باید درخواست خود را به اینستاگرام ما دایرکت کنید

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما